Vrácení a reklamace zboží

Vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě

1. Zboží zakoupené přes e-shop můžou zákazníci vracet do 14ti dnů od přijetí zásilky. Zboží zakoupené na prodejně zaslat na adresu e-shopu nelze.

2. Pro vrácení poštou budete potřebovat dva důležité dokumenty– fakturu a vytištěný a vyplněný formulář VRÁCENÍ ZBOŽÍ (DOC). Oba dokumenty prosím vložte do balíku společně se zbožím, které si přejete vrátit.

3. Zboží doporučujeme vracet v původním obalu. Musí být zároveň nepoužité, nepoškozené, včetně případného příslušenství a vhodné k dalšímu prodeji.

4. Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo během dopravy k jejímu poškození.

5. Zašlete balík doporučeně nebo standardně na adresu našeho reklamačního oddělení uvedenou níže. Zásilku na dobírku si na dané adrese bohužel nikdo z nás nemůže převzít, takže by se vám vrátila zpět nevyřízená.

Ing. Martin Barot

Pode Zdí 141/3

748 01 Hlučín

mail: info@akvaristika-24.cz

mob.: +420 724 995 587

6. Po tom, co k nám dorazí zásilka se zbožím i všechny potřebné dokumenty, vám nejpozději do 14 dní vrátíme peníze.

 

Reklamace zboží

1. Jestliže chcete reklamovat zboží z e-shopu prosíme o zaslání na níže uvedenou adresu.

2. Připravte si nejprve dva důležité dokumenty– fakturu, kterou jste dostali při převzetí zboží a REKLAMAČNÍ PROTOKOL(DOC). Zmíněné dokumenty vložte do balíku společně s reklamovaným zbožím.

3. Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo během dopravy k jejímu poškození.

4. Zašlete balík doporučeně nebo standardně na adresu našeho reklamačního oddělení uvedenou níže. Zásilku na dobírku si na dané adrese bohužel nikdo z nás nemůže převzít, takže by se vám vrátila zpět nevyřízená.

Ing. Martin Barot

Pode Zdí 141/3

748 01 Hlučín

mail: info@akvaristika-24.cz

mob.: +420 724 995 587

5. Kolegové z našeho reklamačního oddělení vás budou nejpozději do 30 dní informovat o vyhodnocení reklamace a dalších krocích, a to formou SMS nebo e-mailem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení