Aquael LEDDY SMART PLANT 2 - 6W, bílá

Kód: 901920592
889 Kč –22 %
Aquael LEDDY SMART PLANT 2 - 6W, bílá
889 Kč –22 % 689 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEDDY SMART – posviťte si na budoucnost

Akvárium není jen pouhým domovem pro ryby, krevety či rostliny, ale slouží také jaké dekorační prvek. Proto veškeré příslušenství musí kromě plnění své funkční stránky splňovat i stránku vzhledovou tak, aby ladilo v rámci moderních interiérů. Na základě těchto požadavků bylo vyvinuto nové účinné akvarijní osvětlení LEDDY SMART. Vzniklo tak elegantní zařízení se skvělými provozními vlastnostmi splňujícími potřeby jakéhokoli sladkovodního nanoakvária.

LEDDY SMART je navrženo pro akvária o objemu od 10 do 50 litrů s výškou až 35 cm. Vysoce výkonné LED je umístěno ve stylově plochém těle o tloušťce pouhý 1 cm. Instalace osvětlení je zcela jednoduchá – pomocí úchytek ho stačí pouze přichytit na hranu akvária (tloušťka skla by neměla přesáhnout 6 mm). Výkonné 6 W LED emituje světlo s barevnou teplotou 6 500 K (SUNNY) a 8000 K (PLANT). Osvětlení tak neposkytuje pouze vhodné podmínky pro růst akvarijních rostlin, ale také zajišťuje věrné vykreslení barev všech obyvatel akvária.

Osvětlení LEDDY SMART je vhodné pro nádrže s krevetami a ostatní sladkovodní akvária. Výhodou je bezúdržbový provoz a dlouhá životnost, která dosahuje až 50 000 světelných hodin. Prakticky to tedy znamená více jak 10 let provozu.

  • Dva modely (SUNNY a PLANT) dostupné v černé či bílé barvě
  • pokročilá LED technologie
  • unikátní design: futuristicky plochý tvar (tloušťka pouhý 1 cm)
  • jednoduchá instalace (přichycení na hranu akvária o tloušťce do 6 mm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz