Sera Siporax 15mm - biologická filtrace 500ml - v sáčku

Kód: 8308
269 Kč –26 %
Sera Siporax 15mm - biologická filtrace 500ml - v sáčku
269 Kč –26 % 199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera Siporax je biologické filtrační médium pro všechny vnitřní, vnější a fontánové filtrační systémy v akváriích i zahradních jezírcích. 1 litr filtračního média Sera Siporax nabízí tolik plochy pro usazení čistících bakterií jako např. 34 litrů keramického filtračního materiálu. 1 litr filtračního média Sera Siporax tak zajistí více než 200 litrů křišťálové a biologicky čisté akvarijní vody.
Sera Siporax se výtečně hodí i do malých filtrů. Použijte Sera Biofibres (zelená syntetická vata) a Sera filtrační vatu jako předfiltrační média, předejdete tím zanesení hrubými nečistotami.
Sera Siporax nabízí anaerobním bakteriím extrémně vysoký podíl otevřených pórovitých struktur. Tím je umožněno ideální zásobování bakterií živinami a nepatrným množstvím čerstvé vody.
Uvnitř pórovitých struktur panují podmínky chudé na kyslík, čímž jsou bakterie podněcovány ke štěpení nitrátu, aby získaly dostatek kyslíku. Výsledkem nepřetržitého odbourávání nitrátu je akvarijní voda s jen velmi nízkým obsahem nitrátů.

Hrubost: 15 mm
Objem: 500 ml - rozváženo, dodáváno v sáčku

Doplňkové parametry

Kategorie: Biologická média
Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz