Seachem SeaGel 250ml

Kód: 8377
349 Kč –41 %
Seachem SeaGel 250ml
349 Kč –41 % 205 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Odstraňuje z vody fosforečnany, křemičitany, organické látky, kovy, kyseliny

- Směs MatrixCarbon a PhosGuard

- Praktičtější než dva sáčky médií


Seachem SeaGel je mix produktů Seachem MatrixCarbon a Seachem PhosGuard. MatrixCarbon odstraňuje všechny organické nečistoty a látky barvící vodu. PhosGuard odstraňuje velmi účinně fosforečnany, křemičitany, toxické kovy a kyseliny. Obě komponenty jsou kulovitého tvaru tak, aby jimi voda co nejlépe protékala a bylo tak dosaženo nejlepší možné funkce. Oba přípravky podporují jeden druhý a tak je SeaGel velmi vhodný pro mořská a reefová akvária. Použití je nicméně vhodné i ve skladkovodních akváriích.

Přestože obsahuje aktivní uhlí MatrixCarbon nejnižší obsah fosforečnanů na trhu, trocha v něm vždy zůstane (všechna aktivní uhlí zákonitě musí obsahovat nějaké fosforečnany). Současné použití PhosGuardu pro odstranění zbytků fosforečnanů je tedy velmi vhodné.

100 ml balení je dodáváno již včetně filtračního sáčku.

Použití:

Použijte 250 ml na každých 150 až 225 l akvarijní vody. Přípravek vložte do filtru. 100 ml balení obsahuje sáček, pokud chcete použít 250 ml balení a větší, vložte jej do filtrační síťky jako např. Seachem The Bag. Před použitím propláchněte ve sladkovodní vodě. Opatrně, produkt bude při prvním namočením šumět. SeaGel bude funkční po následující 3-4 měsíce.

Často kladené dotazy Seachem SeaGel:

„ Potřebuji po použití léčiva odstranit z vody měď. Pomůže mi v tomto Seagel?“.

Ano, pomůže. SeaGel bezpečně odstraní z vody všechnu měď.

„ Odstraní z vody SeaGel i stopové prvky?“

MatrixCarbon uvnitř SeaGelu nemá významný vliv na stopové prvky přítomné v akváriu. Bude je tedy odstraňovat, ale v zanedbatelných množstvích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvarijní technika
Objem: 250 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz