NEO Media PURE 1 l

Kód: 8386
349 Kč –14 % 299 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEO MEDIA PURE je  neutrální filtrační materiál a má  vliv na pH. Náplň NEO MEDIA PURE nezvyšuje pH mírně kyselého akvária a nesnižuje pH mírně alkalického akvária.

Filtrační patrony NEO Media byly vytvořeny po 5 letech činnosti skupiny vědců, jejichž cílem bylo vytvořit nejlepší biologické filtrační medium, které obsahuje nejvyšší úroveň mikropórů na světě.

 NEO MEDIA nabízejí největší plochu povrchu ve vztahu k objemu, až 4000 m2 / l. Takový faktor je daleko mimo dosah, dokonce i v nejlepší konkurenci (SIPORAX 270m2 / l, substrát PRO 450m2 / l).

  • Výrobce kazet NEO MEDIA vynaložil veškeré úsilí, aby vytvořil nejlepší biologické medium na světě.
  • Tento stav je určen nejen senzační a různorodou pórovitostí, ale také odolností vůči dlouhodobému používání a dopadem filtračního media na hodnotu pH vody, což je obvykle podceňováno.
  • Testy na pH vody prokazují, že keramické filtr. materiály, které jsou na trhu populární, mají alkalické hodnoty, tj. Mění hodnotu pH a silně tvrdnou vodu. (SIPORAX 9 ~ 10, substrát PRO 8 ~ 9).
  • NEO MEDIA PURE je skutečný neutrální filtrační materiál a má  vliv na pH. Náplň NEO MEDIA PURE nezvyšuje pH mírně kyselého akvária a nesnižuje pH mírně alkalického akvária. Je tedy vhodný pro všechna akvária, jako jsou rostliná, krevetkaria, malawi, tanganyika, mořská akvaria  a SPS korály.
  • Náplň NEO MEDIA Pure nemění hodnotu pH a udržuje ji na hodnotě 6 ~ 7. Kromě toho kazety NEO MEDIA jsou dodávány ve třech variantách: PURE, SOFT a HARD, které zase: nemění pH a změkčují vodu.
  • Výrobní proces spolu se strukturou vláken umožnil vytvořit medium, které má různé velikosti pórů, což umožňuje usazování a rychlý vývoj různých typů bakterií zodpovědných za čištění škodlivých látek. Správný ekosystém vyvinutý uvnitř patrony je rozhodujícím faktorem zodpovědným za biologickou filtraci.
  • V  keramických vložkách, které jsou vyráběny pečením, jsou póry v těchto kazetách vždy stejné velikosti, a  namají tak   póry různých velikostí.
  • Pokroková výrobní technika spolu se strukturou vláken umožnily dosáhnout rekordní porozity, která je mnohonásobně vyšší než pórovitost dosud nejznámější keramiky. (SIPORAX 270m2 / l, substrát PRO 450m2 / l)
  • NEO MEDIA nabízí až 4000m2 / l. Tento povrch spolu s různými velikostmi pórů zaručuje nejlepší biologickou filtraci.
  • Konečná fáze výroby zajišťuje dlouhou životnost produktu a doplňuje nejdůležitější výhody nejlepšího biologického přínosu na světě.
 
Vynikající kvalita produktu je potvrzena výzkumem amerického výzkumného ústavu Quantachrome:
Kazety NEO MEDIA byly testovány laboratoří Quantachrome Corporation na zařízeních Quantachrome Instruments. Veškerá data o produktech vycházejí ze stanoviska nezávislé skupiny vědců z Quantachrome.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvarijní technika
Objem: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz